Jsme Vaše spolehlivá osudová seznamka štěstí.

Zašleme Vám kontakt na Vaše možné celoživotní štěstí nebo si můžete Vložit svůj inzerát zde.

Jaký je cíl Zarandime.cz?

Pomáháme lidem se snadno a rychle seznámit. Bez registrace. Na zarandime.cz najdete pouze aktuální inzeráty, které pro Vás pravidelně kontrolujeme. Užijte si randění přeje Vaše osudová seznamka štěstí!

Jak to funguje?

Tato myšlenka je jednoduchá – vytvoření inzerátu a vyžádání si kontaktních detailů inzerenta stojí pokaždé 30 Kč. A to z důvodu zabezpečení a vyvarování se falešných účtů, spamu atd. Informace jsou zasílány od skutečné osoby ke skutečné osobě. Zarandime.cz je Vaše osudová seznamka štěstí, která provádí pouze pravidelně aktualizovaný webový servis.

Vytváření inzerátu– jakmile vložíte Vaše detaily (včetně povinného údaje e-mailu) budete muset Váš inzerát aktivovat pomocí jednoduché SMS zprávy, kterou dojde k okamžitému zveřejnění inzerátu.

Vyžádání kontaktů inzerenta – zašlete SMS zprávu se specifickým kódem, který se nachází u každého inzerenta, zašlete tento kód na číslo uvedené pod inzerátem a okamžitě obdržíte zprávu, která bude obsahovat email inzerenta.

Cena SMS za vytvoření inzerátu je 30,- Kč včetně DPH.
Cena SMS za vyžádání kontaktu uživatele je 30 Kč včetně DPH.
Cena SMS za Rychlou zprávu je 30,- Kč včetně DPH.

Neobdrželi jste odpověď?

Možná ve Vašem telefonu nemáte aktivovanou službu Premium SMS. Tato služba je zdarma a její aktivace Vám zabere pouze pár minut. Pro její aktivaci kontaktujte svého operátora:
T-Mobile: 4603
O2: *11, *88
Vodafone: *77

Jaká jsou pravidla pro vkládání fotek?

Přesvědčte se prosím, že Vaše fotografie odpovídají následujícím požadavkům:

– Velikost fotky od 10kB do 5MB
– Formát JPG, PNG, BMP
– Žádné nahé fotky
– Na fotce byste měl/a být pouze Vy

Soukromí je důležité.

Inzerát včetně e-mailu, který jste zadali, se nezobrazí v internetových vyhledávačích, publikován a zobrazován bude pouze na Zarandime.cz. Doporučujeme Vám abyste na Zarandíme.cz nepoužívali svoji soukromou emailovou adresu.

Nenašli jste to, co jste hledali? Napište nám!

E-mail: kontakt@zarandime.cz